Аналіз міжбюджетних відносин на сучасному етапі розвитку економіки України (c. 7 - 13)

Розділ: Економіка та управління національним господарством

Кизим М. О., Іванов Ю. Б., Голякова К. В.

Розглянуто особливості регулювання міжбюджетних відносин у вітчизняній і зарубіжній практиці та надані на основі проведеного аналізу рекомендації щодо усунення суттєвих недоліків в розподілі міжбюджетних трансфертів, що є характерними для України на сучасному етапі її розвитку.

Ключові слова: міжбюджетні відносини, міжбюджетні трансферти

Рис.: 2. Табл.: 4. Формул: 3. Бібл.: 6.

Кизим Микола Олександрович – доктор економічних наук, професор, директор, Науково-дослідний центр індустріальних проблем розвитку НАН України (пл. Свободи, 5, Держпром, 7 під’їзд, 8 поверх, Харків, 61022, Україна)

Іванов Юрій Борисович – доктор економічних наук, професор, заступник директора, Науково-дослідний центр індустріальних проблем розвитку НАН України (пл. Свободи, 5, Держпром, 7 під’їзд, 8 поверх, Харків, 61022, Україна)

Голякова Катерина Вікторівна – аспірант, кафедра оподаткування, Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця (пр. Науки, 9а, Харків, 61166, Україна)

Стаття написана українською мовою